Powerlog 6t PROFI

Max dĺžka polena
104 cm
100 kg

• , zakúpené v Mountfield

• Výrobok je vynikajúci.Pracoval na prvé zapnutie a poštiepali sme za krátky čas 10 m dreva, čo sa nedá porovnať rúbaním dreva sekerou. V prospech výrobku je jeho hmotnosť a elektrické napájanie oproti iným typom.
    • Menší nedostatok je zlomenie upevňujúcej hviezdicovej skrutky krížového štiepača.

Štiepanie dreva je namáhavé a preto som zakúpil štiepačku Powerlog 6t Profi. Na moje potreby mi tlak 6t plne vyhovuje. Štiepačka sa dá ľahko premiestniť a keďže je na 230 V nie je problém s elektrickým napájaním.Plne doporučujem výrobok zakúpiť.

• , zakúpené v Mountfield

• Som veľmi spokojný. Urobí prácu za 3 chlapov. Vrelo odporúčam váš chrbát vám poďakuje.

Neváhajte a kúpte.

• , zakúpené v Mountfield

• Výborný pomocník,minimálna námaha a rýchlosť štiepania dreva.
    • Výrobok mal dobré parametre a dobrú cenu.

Odporúčam ostatným.

Max dĺžka polena
104 cm
100 kg

Vertikálna štiepačka Powerlog 6t s tlakom 6 ton je určená na spracovanie veľkých objemov dreva. Konštrukcia umožňuje štiepať až 104 cm dlhé polená. Je robustná, má celokovovú konštrukciu, má 3 polohy na štiepanie rôznych dĺžok polien, polohu je možné nastaviť len zmenou polohy štiepacieho stola. Umožňuje veľmi efektívnu, bezpečnú a pohodlnú prácu. Väčšia sila na štiepací klin (tlak 6 ton) dovoľuje ľahko spracovávať aj veľmi tvrdé drevo.  Ideálny pomocník na štiepanie paliva do domácich kotlov, krbových kachlí atď.  V štandardnej výbave má krížový štiepací klin.

Neváhajte a kúpte.

• , zakúpené v Mountfield

• Výborný pomocník,minimálna námaha a rýchlosť štiepania dreva.
    • Výrobok mal dobré parametre a dobrú cenu.

Odporúčam ostatným.