SCHEPPACH HL 650 VARIO

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Jardin.sk

Štiepačku mám ešte krátko ani som s ňou poriadne nerobil,ale čo som ju skúšal tak je perfektná a ja som spokojný.

• , zakúpené v Jardin.sk

Je to veľmi dobrá štiepačka na drevo. Pre moje potreby úplne vystačujúca.

• - lahka manipulacia
    • - zabera malo priestoru
    • - bezproblemov rozstiepy aj uzlove spalky
    • - nastavenie na velkost spalku
    • - sikovny podstavec na pracu v spriamenej polohe

pokial mate zaujem o produkt na siepanie dreva do krbu ci kotla, vrelo odporucam tento vyrobok. Nestretol som sa so ziadnym spalko ktory by tato stiepacka nezvladla. Sikovny produkt.

Produkt nemá žiadne parametre.

Štiepač dreva horizontálny; Príkon 2 200 W; Štiepací tlak 6.5 t

• , zakúpené v Jardin.sk

Je to veľmi dobrá štiepačka na drevo. Pre moje potreby úplne vystačujúca.

• - lahka manipulacia
    • - zabera malo priestoru
    • - bezproblemov rozstiepy aj uzlove spalky
    • - nastavenie na velkost spalku
    • - sikovny podstavec na pracu v spriamenej polohe

• Cena - výkon

Poštiepal som skúšobne asi 1 m/3 drevo, Všetko poštiepal, len som strádal štvorhraný klín. Pre bežného používateľa stačí. Dúfam, že sa nebude kaziť.